Taylor Swift albümüne Elon Musk da kayıtsız kalamadı

Son yılların en çok konuşulan isimlerinden biri olan Taylor Swift, son albümüyle bir bir rekorları kırarken hem hayranlarının hem de eleştirmenlerin beğenisini kazanmayı da başarıyor. 

Billboard’a göre Swift, 19 Nisan’da 11. stüdyo albümünü yayımladıktan sonra “Tarihte Hot 100 listesinde ilk 14 sıranın tamamına aynı anda giren ilk sanatçı” oldu. Ayrıca Spotify’da da Swift’in yeni albümü platformda bir günde en çok dinlenen albüm rekorunu kırdı.

“The Tortured Poets Department” tüm dünyada ilgi odağı olurken teknoloji lideri Elon Musk’ın da dikkatinden kaçmıyor.

Musk, X’teki bir paylaşımında Swift’in son albümü için “Ben tam olarak hedef kitle değilim ama yine de gerçekten çok etkileyici!” diye yazdı.

Musk ilk defa Swift’i övmüyor. Eylül ayında Musk, Swift’ten “1989”un yeniden kaydedilen versiyonunu duyurmasının ardından müzik veya konser videolarından bazılarını doğrudan X platformunda yayınlamasını istemişti.

Swift, aralık ayında Time’ın “Yılın Kişisi” seçildiğinde de Musk, ünlü şarkıcıyı tebrik etmeyi ihmal etmedi. Musk X’teki paylaşımında, “Bu ödülden sonra popülaritenin bir miktar azalması riski var. Deneyimlerime dayanarak konuşuyorum, hahaha” diye yazmıştı.

Swift, 2024 Grammy Ödülleri’nde de 10. stüdyo albümü “Midnights” ile “Yılın Albümü Ödülü”nü alarak, dördüncü defa bu ödülü kucaklayan ilk şarkıcı olmayı başarmıştı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x